Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik, hogy azért nem kapok...

Létezik, hogy azért nem kapok hivatalos értesítőt az egyetemtől mert túlságosan meghaladtam a ponthatárt?

Figyelt kérdés

290 a határ

370 az enyém



2014. júl. 25. 19:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
És tényleg iyeneket vesznek fel egyetemre? Ha kicsit tájékozódnál, tudnád, hogy a hivatalos értesítőket legkésőbb augusztus 4-ig fogod megkapni...
2014. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
nekem pedig 473 pontom van, na? 85% biosz emelttel és 96%-os emelt kémiával, ez tényleg egy ritka hülye kérdés volt :D
2014. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Na kiélte már magát a drága csőcselék?:)

Drága utolsó, és ki nem tesz rá magasról, hm?

Nekem meg a törim és a magyarom emelt szinten lett 90 fölötti, de erre a szakra nem számítják, tudod te kis buta :). A magán ügyed az érettségid, a szellemi érettség még hiányzik ;).

Nincs jobb mint arc nélkül kiélni az életben szerzett kudarcokat, nem véletlenül tart itt a világ, ahol, szerencsétlen önelégült lelki szegények...úgy látszik sokan mindenttudó zsenikét jöttek a világra.

Annyira szánalmas :(.

2014. júl. 28. 17:23
 14/18 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, te élted itt ki magad :D szánalmas vagy :D senki nem volt kíváncsi arra, h mennyi pontot értél el, de kiírtad a kérdés alatt, nemcsak h dicsekedtél, de még feltettél egy orbitálisan idióta, hülye kérdést is ;) de van egy tippem, tudtad te a választ, csak személyi kultuszt akartál magadnak csinálni, brafo ;)
2014. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ja és még annyit, h ha ilyen jó lett az emelt magyarod és törid, akkor hogy lehet h "csak" 370 pontod van, hm??? tudod mit?, nem mondj semmit, tudom a választ :)
2014. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Emelt magyar, de írni helyesen azt nem tud... Gratulálok. Sok értelme volt, úgy meg pláne, ha nem is számítják a szakodra. :D Majdnem 90 %-os emelt magyarral én 440-nél is több pontot szereztem...
2014. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 hunsnowboarder ***** válasza:

Ha tudnám, hogy oda vették fel ahova engem is azonnal kijelentkeznék.


Ami viszont nem hagy nyugodni: hogy a pitlákba lehet egy ilyen ostoba embernek 370 pontja??? De most komolyan? Ez már biztos a vég...


Azt írja flusztláció... emelt magyar, mi?


És csodálkozik, hogy nem kap értesítőt...

2014. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
12-es vagyok :D még nekem írja, h hiányzik a szellemi érettségem, hát inkább neki hiányzik, amint azt az idióta kérdése is mutatja :D hogy veri itt magát a szaros 370 pontjára, hát nekem úgy tűnik, h te vagy egy kis buta, nem pedig mások, akiket lehordtál itt mindennek: csőcselék stb, remélem h egy barátod sem lesz egyetemen :)
2014. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!