Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fizetnem kell az egyetemen,...

Fizetnem kell az egyetemen, ha kilépek?

Figyelt kérdés

2 félévet végeztem el egy szakon államin ,de rájöttem ,hogy ez nem az a szak ,ami nekem való. (jól ment ,de úgy éreztem ,hogy nem itt a helyem ) Viszont sok mindent írnak neten ,így már kicsit összezavarodtam. Valahol azt írják ,hogy fizetés nélkül csak az első félév után lehet kilépni. Valahol meg azt ,hogy bármikor ki lehet lépni ,csak kérvényezni kell ,hogy a féléveket majd 20 éven belül ledolgozzam.

Tudna valaki olyan segíteni ,aki már átment ezen ,így tudja ,hogy valójában mi a helyzet ?

Előre is köszi a segítséget !


2014. júl. 26. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a biztos, ha megnézed, mit írtál alá....
2014. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelenleg ez van érvényben: "bármikor ki lehet lépni ,csak kérvényezni kell ,hogy a féléveket majd 20 éven belül ledolgozzam"
2014. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!