Az itthon szerzett OKJ-s idegenvezetői képesítéssel külföldön is el tudok helyezkedni vagy ehhez kell vmi más is? Vkinek esetleg személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 16:40
 1/3 anonim válasza:
szia. Ez már bennem is felmerült. Utána néztem és ha letetted a vizsgát utána le kell tenni az europass-t amivel kimehetsz dolgozni. Most kevés a hely h bővebben válaszpljak de nézz utána keresőbe beírod, hogy europass és meg fogod találni a részleteket. Remélem tudtam segíteni
2010. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem ! ha Mo.n csináltad az idegenvezetői engedélyt akkor csak Magyarországon idegenvezethetsz...
2010. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu hogy lehetsz vele kulfoldon is idegenvezeto. En is itt Angliaba vagyok eppen, es gondolkodtam rajta, ra is kerestem iteni idegenvezeto kepzesekre, de itt is csak azt irjak, hogy a sajat orszagodban dolgozhatsz vele.
2010. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!