Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csak azok legyenek magántanuló...

Csak azok legyenek magántanulók, akik gazdagok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Azok, akik valamilyen gyógykezelés alatt állnak, mondjuk egy súlyos baleset után fizikoterápiás kezeléseken esnek át.

Azok, akik pszichiátriai kezelést kapnak egy trauma után.


A gazdagok járjanak csak iskolába. Azok is járjanak iskolába, akik az osztályból ki vannak közösítve, képtelenek évek óta a normális beilleszkedésre. Ha kibírták eddig, utána is kibírják.

2014. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kiközösítés depresszióhoz is vezethet :)
2014. júl. 28. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni kezelni. Azt vettem észre, hogy a "dagadt vagy" csúfolásokon kívül Nagyon sok kiközösített megérdemelten van kiközösítve. Agyilag zokni, nem képes emberek között élni, nem érti a humort, nem érti, hogy ha mondasz neki valamit az nem bántás, nem a legrosszabb esetre kell gondolni, csak párbeszédindítás stb. Na most, ha ők magántanulók lesznek, akkor még jobban elmélyül ez és az életben is problémái lehetnek a beilleszkedéssel.
2014. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én azért szeretnék fél évig (!!) magántanuló lenni, mert az az iskola, ahová most kell járnom, oda olyan emberek is járnak, akik tényleg ok nélkül utálnak engem, mert ugye náluk az a menő, ha mindenkink beszólogatnak. És félnék, hogy "tönkretennének". Állandóan beszólnának, amivel nem is lenne gond, ha nem egyedül lennék. Mert ha tudom, hogy van mellettem valaki, aki az én pártomat fogja, úgy könnyebben el tudnám viselni, de így, hogy tudom, hogy nem lennének velem sokan, nehéz.
2014. júl. 28. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Mért nem mész másik iskolába? És miben fog változni a helyzet, ha letelik a fél év?
2014. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Változik valami, ha fél évet nem vagy velük? Visszatérve jobban fognak szivatni, hogy megfutamodtál stb.
2014. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Másik iskolába most nem tudok átiratkozni, mert most kezdem a középiskolát. Félévkor szeretnék át menni másik, jobb iskolába, és addig szerettem volna magántanuló lenni. Egyrészt azért, amit leírtam, másrész pedig szerintem könnyebben meg tudnám tanulni az anyagokat, több időm lenne, amikor pedig órán lennék a tanár csak rám figyelne, így jobban el tudná magyarázni.
2014. júl. 29. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!