Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nappali tagozaton tanulok...

Ha nappali tagozaton tanulok egyetemen mellette csak diákmunkát vállalhatok vagy rendes teljes munkaidős állást is?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nappali egyetem mellett hogy férne bele a teljes munkaidős állás?
2014. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ha jól tudom lehet kérni egyéni tanrendet. Úgy beleférne, de ha teljes nem is akkor részmunkaidős. De inkább az érdekelene, hogy jogilag megengedett-e.
2014. júl. 30. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem lehet. Egyéni tanrend pedig csak nagyon speciális esetben kérhető, pl terhesség, gyereknevelés, tehát nem csak úgy hogy bemész hogy te olyat szeretnél.
2014. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag semmi akadály a rendes teljes munkaidős állásnak ha nappalis valaki. Egyéni tanrend kérhető, de nem erre szokták megadni..hanem betegség, kiemelkedő sport teljesítmény vagy egyéb valami egyedi dolog kapcsán..sőt sok helyen ki is hangsúlyozzák hogy az hogy munkavégzés/munkahely nem lehet indok...

Szólal elvileg ingen gyakorlatilag nagyon nehezen..

2014. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jogilag teljesen lehetséges, nincs akadálya.

Egyéni tanrend ezért nem jár, ezt felejtsd el.

Teljes munkaidős állást nem valószínű, hogy be tudsz iktatni, részmunkaidőset talán. Én is 4 órában dolgozom egyetem mellett nem diákmunkán, de csak azért tehetem meg, mert rugalmas a munkaidőm és mindegy mikor megyek be reggel fél nyolc és délután öt között.

2014. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!