Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi az a szakma, amit megérné...

Mi az a szakma, amit megérné tanulni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, de mindenben mozgok.. informatikai középiskolába jártam, pedagógiai szakmám van. Most inkább az infós-matekos dolgok felé húzok.


Szeretnék még valami szakmát szerezni, amivel viszonylag könnyű elhelyezkedni, és jól fizet. Akár egyetemen is. Mit érné meg? Igazából minden érdekel, ezért sem tudom, hogy mit kellene.


2014. júl. 30. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre egyszerű a válasz informatikai alapképzések közül válasszál egy szakot..legjobb a mérnökinfo azzal tuti lesz állásod és jól is fizet, cserébe piszok nehéz a szak.
2014. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és a CNC, vagy CAD-CAM mennyire tartozik ide? Idén nem, csak jövőre tudnám elkezdeni.
2014. júl. 30. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:

CNC egy érettségit sem igénylő szakma..inkább hagyd..

Ezek közül válasszál szerintem:

Internetes alkalmazásfejlesztő

Mobilalkalmazás fejlesztő

Multimédia-alkalmazásfejlesztő

Műszaki informatikus

Szoftverfejlesztő

Térinformatikus

2014. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Singham ***** válasza:

,,CNC egy érettségit sem igénylő szakma..inkább hagyd..." Aha, lehet nem igényel érettségit, de ilyenekkel tudsz elhelyezkedni. Amiket felsoroltál szakokat az mind protekciós munka. Ergo nem szeretőd vagy családtagod a főnök, akkor nem vesznek fel.

Kérdező: Valamilyen könyvelői meg ehhez hasonló állásokon gondolkozz. Azokhoz kevesebb protekció kell.

2014. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!