Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécsett hol indul esti CNC...

Pécsett hol indul esti CNC PROGRAMOZÓ tanfolyam?

Figyelt kérdés
Szeretnék arra menni szeptembertől, de eddig kb csak valami Hamburger és társait találtam, amiről megmondták hogy semmit nem tanítanak, tud valaki másikat?
2014. aug. 1. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2014. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Műszaki szakközépiskolában, illetve szakmunkásiskolákban keresgéljetek. Sima OKJ iskolákban nem indítanak ilyen képzéseket.


Ezt találtam, ez pécsi műszaki szakközépiskola:

[link]


Gépgyártástechnológiai technikus képzés van, 2 éves, nem tudom lehet-e még jelentkezni. Ezen a szakmán belül több mindent is tanulsz köztük CNC programozást is, szerintem olyan, hogy CNC programozó már önmagában nem is nagyon van.

Ahova még régebben én akartam menni (végül más irányba tanultam tovább) ott is gépésztechnikusnak képeztek volna, de megkaptam volna a CNC programozó/forgácsoló képesítést is.

2014. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!