Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz bekerülni a...

Mennyire nehéz bekerülni a MKE grafikusművész szakára?

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem próbáltam meg végül, de úgy hallottam, hogy frissen érettségizett, először próbálkozó embereket nem vesznek fel túl gyakran. Szóval még ha úgy érzed, hogy nem vagy kész, akkor is jelentkezz, mert több esélyed lesz ha nem elsőre próbálkozol. Vagy előnyös lehet ha már végeztél hasonló szakot máshol. De ezek lehet, hogy csak pletykák.

És persze jónak kell lenned:), mivel minden a felvételin dől el, a tanulmányi pontok nem számítanak.

2014. aug. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megerősítem az előttem válaszoló válaszát! Így van.
2014. aug. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm a 3. rostán is átjutott, nem került be, és csak elvileg nem nézik a tanulmányi eredményt.
2014. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BiTOPro97 ***** válasza:
Hát nem könnyű, sőt. Amúgy sok a volt Kisképzős, és ez nem protekció miatt van.
2016. okt. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!