Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem abba segíteni,...

Fazekas Barbara kérdése:

Tudnátok nekem abba segíteni, hogy okj- s kisgyermek nevelő gondozó végzettséggel eltudok -e helyezkedni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Megvan már a végzettséged?

Szóval elég nehéz, majdnem lehetetlen jelenleg, ha csak tanulni szeretnél nem ajánlom a szakmát.

2014. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki most végzi, és már meg is van, hogy hol fog dolgozni, de ő a helyi polgármester ismerőse:D Egy másik pedig hónapok óta keres állást szóval elég nehéz kérdés, ha van ismerősöd akkor el tudsz vele helyezkedni. De én úgy gondolom, hogy nagyon alulfizetett szakma, nem biztos, hogy megéri ilyen okjre menni.
2014. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a gyors választ , nem a pénz miatt akarom kitanulni vagy elvégezni hanem mert nekem ez a hivatásom. A suli ahova jelentkeztem emelt szintű képzést biztosít igy munkám tuti lesz vele.
2014. aug. 5. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!