Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középszinten tudok németül,...

Középszinten tudok németül, és ebben az évben csinálom meg az angol közepet is, masszőr szeretnék lenni, lehet vele normális jól fizető munkát találni?

Figyelt kérdés

20éves fiú vagyok, már van egy szakmám de sajnos ez az irodai munka 8órában nekem nagyon nem jön be. egy 2 éves OKJ-s masszőr képzésre szeretnék jelentkezni, már csak be kéne iratkoznom de nem tudom megéri-e elvégezni

a munka maga nagyon tetszene, szeretek is masszírozni. nyelveket hála istennek jól beszélek szóval nem is Magyarországon szeretnék vele elhelyezkedni. a kérdés csak az van-e rá kereslet, vagy csak akkor ha fiatal lány lennék és ha masszírozni nem is de a végén sz*pni tudnék?


2014. aug. 5. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Férfi is tud sz*pni férfiakat. Ha nem ismerősök által kialakult "belső" vendégköröd van, hanem nyíltan hirdetni fogod magad online portálokon, akkor az ilyen jellegű megkeresések napi szintűek lesznek.


egy gyógymasszőr

2014. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Auto stoppal meg ki is jutsz.


Csakk legyen nalad a fuvarert szopok tabla az altalad beszelt nyelveken.

2014. aug. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!