Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az idén felvettek a Pte re...

Az idén felvettek a Pte re művészeti szakra, regisztráltam a Modulra de nem tudom kitölteni se a beiratkozási lapot se a jogviszony igazolást. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Ezt irja ki folyamatosan "Hiba a feldolgozásban.A beiratkozási lap nem tölthető ki. Az Ön Karán nincs beiratkozási időszak.",pedig ezt elvileg ki kellene nyomtatnom és aláirva postáznom.
2014. aug. 6. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Keresd meg a kipostázott levélben hogy ezt mikorra kell, mert lehetséges hogy még ráérsz vele,nem? "nincs beiratkozási időszak"

Én is a PTE-re járok, szerintem mi ezt augusztus végén csináltuk talán meg.

Jogviszony igazolást szeptemberben tudsz kérni, mivel még nem is vagy beiratkozva, és igazából nincs is még rá szükséged, de a beiratkozáshoz eleve nem fog kelleni, azt nem értem miért akarsz kérni :D

2014. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azért mert ezt irták az hivatalos értesitőben, hogy jelentkezzek a Modulo oldalra, ott töltsem be a fent emlitett iratokat, majd myomtassam ki,irjam alá és küldjem el augusztus 12 ig.
2014. aug. 6. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
És a többieknek sikerül? Facebookon biztos van valami csoportotok.
2014. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Holnaptól van bejelentkezési és beiratkozási időszak, legalábbis a BTK-n. Milyen karra vettek fel, megírod priviben és akkor nem felejtek el azonnal utánajárni, hogy nálatok mikor van, ha nem BTK-ra vettek fel. Bár szerintem az egész egyetemen holnaptól van.
2014. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocs MK-ra, látom. :-D Mindjárt megnézem. :-)
2014. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, a Művészeti karra =)
2014. aug. 6. 15:03
 7/9 anonim ***** válasza:
25-től van beiratkozási és bejelentkezési időszak nálatok. Nálunk úgy volt, hogy ha nem küldted vissza, akkor vihetted orientációs napokra. De nézd meg a levelet, hogy ott mit írnak erre vonatkozóan. :-)
2014. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ.csak az a helyzet hogy most már abszolút nem értek semmit =D akkor most a Modul felületén nincs semmi teendő? nálatok a BTKn ez hogy működik? esetleg meg tudnád adni azt a weboldalt,ahonnan az előbbi infot mondtad, légy szives?
2014. aug. 6. 15:11
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van minden.


Mondom, egyrészt nálunk, BTK-n korábban kezdődött a beiratkozási, bejelentkezési időszak, másrészt azt írták nekünk levélben, hogy vihetjük a beiratkozási lapot az orientációs napokra.


Rajta vagy facebookon? Ha írsz egy privit, akkor megírom neked egy lány elérhetőségét, aki MK-n felsőbb éves. :-) Ő tutira tud mindent. :-)

2014. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!