Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A fas_zom ki van azzal, h...

A fas_zom ki van azzal, h miént találok egy viszonylag érdekes szakot, arra azt mondják büfé szak, akkor mit érdemes tanulni, legyek hegesztő? Az nem büfé-szakos képzés?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát már nekem is ki van. Ráadásul még aztse tudom miből érettségizzek emelt szinten, meg mi legyen a választott :D
2010. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És téged miért érdekel, hogy más mit gondol a szakodról?:)
2010. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mert olyat szeretnék amiből meg tudok élni. bármilyen kihíváara képes vagyok egy piacképes diploma megszerzésének érdekében (bármire amihez nem kell fizika) csak mondjatok egy árva szakot amivel majd jól tudok keresni
2010. jan. 12. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök, mérnök informatikus
2010. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
fogorvos (maszekban), matematikus, gazdaságelemző, PR-s, kínai tolmács... stb.
2010. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Földtudományi szak. A jövő kérdéseivel foglalkozhatsz (energiafelhasználás). Erre biztos van kereslet.
2010. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amiket előbb írtak, azokhoz mind kőkemény fizika kell!!! Még engem is megszorongattak pedig oktv-s vagyok, és régen nekünk mit mondtak? ÁH, legyél jogász, mert az menő, 5 év múlva megint mást fognak monadni, most mindenki elmegy mérnökire jó magas lesz a pontszám, 80%-át úgyis kiszórják, nálunk pl. 20-an végeztek, lehet gondolkodni...

Büfészakot meg felejtsük el, minden lehet büfészak, arra mész amit szeretsz,a zzal van eséyled boldogulni, amit nem szeretsz ott még esélyed se lesz, hidd el nekem, olyanok meg könyörgöm ne jöjjenek mérnökire, akik nem kenik-vágják minimum az emelt szintet gimiben, bár még azok is szépen hullanak ki, ilyen 85%os emeltekkel, EZ HIVATÁS, édesapám és édesanyám is orvos és még ők is elismerik, hogy bejutni nehéz, jó idegek kellenek, de ők ezt el nem tudták volna végezni! Aki úgy jön mérnökire, főleg az ilyen nagyon amtekos helyekre(villamosmérnök, informatikus-mérnök), hogy nem ez az élete, az meghal! Itt az olyanok nem fognak végezni, akik csak szimplán jól akarnak keresni. De aki ki akar szúrni magával az jöjjön, sírva fog elmenekülni. Mikor több száz oldalról kell számot adni és az mind kemény matek vagy fizika!!! És nem középsulis szint, pedig szerintem a többségnek ilyen mennyiség még ott is sok lenne. Ezt nem lehet bemagolni. Csak kicsit gondolkodnának az emberek, nem tartanánk itt.

Egyébként mire szeretnél menni?

2010. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hát a közgazdász alapszakok iránt érdeklődöm. érdekel a kereskedelem marketing, a humán erőforrás, a nemzetközi gazdálkodás, de mindenki azt mondja h ezek kamu szakok...


Most úgy áll a dolog, h az Állam és Jogtudományi kar Nemzetközi igazgatási szakot jelölöm meg első helyen. az tetszik is, és a többség azt mondja h többre megyek vele mint egy jogásszal.


am eszembe se jutna ilyen mérnöki karra menni. azért is írtam ki a kérdést. mert nehogymár csak a mérnöki szakok nem büfé szakok! mert kb az emberek 80%-a m intha így látná... és biztos h teljesen igaz az amit leítál(az előttem hozzászóló) de az is tény h egy humán beállítottságú ember, nemigen tud magával mit kezdeni. met gyönyörű lenne az élet ha oda mehetnék tanulni ahová akarok, de azt hiszem filozófia szakos szabadbölcsészként nemigen tudnám majd eltartani a családomat. márpedig én mindent meg akarok tenni a jövőmért.

2010. jan. 14. 15:08
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
A közgáz mióta kamu/büfé szak? Ez az oldal egy fos, már bocsánat...aki hallgat az itteniekre és emiatt módosít, az meg is érdemli...
2010. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát pl. egy agrármérnöki, környezetvédelmi valamivel még lehet is jól fizető ÉS hasznos melód.
2010. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!