Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Úgy döntöttem hogy töri...

Úgy döntöttem hogy töri szakra megyek néztem pár ilyen oldalt ami ezzel foglalkozik: emelt szintű magyar és történelem, angol és francia nyelv-és én ezt a tagozatot szeretném de ha le is érettségizek akkor mi lehet? Milyen szakmák jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés

Az oldalon amit néztem még ezt találtam hogy ezt a szakma lehetőséget ajánlják nekem: A magyar-történelem tagozatra a jogi, bölcsész (tanár), egyes közgazdasági, közszolgálati szakok és a Szent Pál Akadémia

iránt érdeklődőknek ajánljuk, illetve azoknak, akik alaposabban szeretnének a történelemmel és irodalommal foglalkozni.



2014. aug. 7. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Jogászként nem tudom elképzelni, hogy ennek mi köze a joghoz...
2014. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel emelt szintű történelemre megyek ezért vagy jogász vagy bölcsész vagy pedig tanár leszek de nem tudom melyiket is válasszam mert azt mondtak hogy meg ügyvéd is lehetek és nekem kell ehez a jog legalábbis a tanárok szerint
2014. aug. 7. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!