Bettyke66 kérdése:

Mit kell tudnia egy dada felvételin?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A munkaügyi által küldenek suliba..Dadának,és elvileg fizetést is kapok amellett hogy tanulok,olyan mintha dolgoznék,államilag támogatott..

De a hölgy eléggé elkeserített..mert azt mondta hogy egy ilyenre több ezer jelentkező van.. és nem tudom félek.. jövőhéten lesz egy felvételi amit írnom kell,de azt se tudom mi lehet benne? miből készüljek? Nekem nagyon fontos lenne hogy valaki segítsen.. szeretném ezt a szakmát tanulni.. legalább 95%-nak kell lennie a felvételimnek.. elvileg elég hozzá egy 8 általános is.. akkor csak nem lehet bonyolult..mindenben nagyon rá parázok.. de sokan jelentkeztek..és lehet hogy van olyan akinek van még 8 általánosnál nagyobb sulija,és őt részesítik előnyben..! Köszönöm a segítséget, szép napot :) !


2014. aug. 8. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Van oda felvételi?
2016. ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neked mid van? Érettségi?
2016. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na mik voltak?
2016. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!