Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem erős gimnáziumo...

Tudnátok nekem erős gimnáziumokat ajánlani lehetőleg Budapest környékén?

Figyelt kérdés
Kérlek ha tudjátok írjatok meg hogy milyen nyelveket lehet ott tanulni és hogy hol található. Továbbá ha van személyes tapasztalat annak is nagyon örülnék. Hogy milyenek a tanárok, a diákok, a tanmenet...stb. Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. aug. 12. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen tanuló vagy? Milyen tantárgyak érdekelnek? Milyen nyelvet tanultál eddig, és hany évig? Kezdésnek ezekre válaszolj. Mert én ajánlhatok neked egy nagyon erős gimi matek szakot ha te utálod a matekot és a magyart szereted.
2014. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

5-ös tanuló vagyok. mindössze egy 4-esem van matematikából.

Angolt tanulok 3.-os korom óta és most megyek 8-ba.

7. év végén dicséretes voltam, ahogy magyarból és irodalomból is. Ezek a kedvenc tantárgyaim és a fizika.

Idén nyáron elkezdtem olaszul tanulni és nagyon érdekel még a spanyol és a francia. Németet nem szeretnék tanulni.

A matematikát nem utálom, de nincs besorolva a kedvenceim közé sem. A válaszodat pedig várom és köszönöm!

2014. aug. 12. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!