Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemen egyetemet/fősulit...

Érdemen egyetemet/fősulit végezni ha stewardess szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek. 14/L

2014. aug. 14. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de megsúgom, hogy ma minden második lány stewardess szeretne lenni.
2014. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia, nem mondtál nagy újdonságot vele, tisztában is vagyok vele.

Köszi a válaszod! :)

2014. aug. 15. 11:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi: *Érdemes
2014. aug. 15. 11:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kötelező, de jelent valami előnyt ha van diplomám, vagycsak éveket vesztegetek el vele.
2014. aug. 15. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:

A diploma soha se hátrány, de semmiféle előnyt nem jelent ezen a téren. Fiatalként jó dolog, de azért valószínűleg nem stewardesként akarsz megöregedni, és nem fog rosszul jönni, hogy máshoz is értesz.

Álom fizetésnek tűnhet, de amit elköltesz külföldi szállásokra stb, azok felemésztik a fizetésedet, ami kezdőként egyébként se több ezer dollár... Világot látni fiatalon viszont jó dolog :)

2014. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2014. aug. 15. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!