Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok ajánlani olyan okj...

Tudnátok ajánlani olyan okj képzést, amivel ellehet helyezkedni, és viszonylag meg lehet belőle élni?

Figyelt kérdés

Szakmunkás okj nem igazán érdekel, jelenleg főiskolán tanulok, de nem igazán megy, túl erős itt nekem ez a matek... Régebben elvégeztem egy webmesteri okj-t de az oktatás színvonala 0 volt, ezért csak van egy papírom az érettségi mellé, ami jól mutat de semmire se jó.

Banki ügyintéző is pl érdekelne, de nem hiszem ha megszerezném a papírt felvennének ilyen téren...

Logisztika se hangszik rosszul, de abban is bizonytalan vagyok. Elég idős vagyok már, sok évet elpazaroltam erre arra, jó lenne végre valami hasznosat elvégezni


2014. aug. 15. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a szakmunkás nem érdekel, akkor nem tudok ajánlani semmit ennyi alapján. Ne várjál könnyed irodai munkát egy OKJ-től, ha csak nem nézel nagy vagy nő ízléses dekoltázzsal.
2014. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2014. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pl rendszergazdaira gondoltam, vagy informatika vonalon, logisztika ilyesmi :)
2014. aug. 16. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Rendszergazdából sok van, legalábbis szerintem. Az egyéb IT-s képzések sokat nem értnek (pl. szoftverfejlesztő, ezen én is voltam és Office-t vettük, ezért fél év után ott is hagytam).

Ápoló? Az igaz, hogy ehhez kell egy beállítottság, viszont Magyarországon tuti lesz munkahelyed már gyakornokként is. 2-3 év tapasztalat szerzés után pedig simán kimehetsz külföldre, ahol sokkal kulturáltabb környezetben, kevesebb munkával a többszörösért keresheted meg a magyar fizetésnek.

CNC különböző válfajai is jók.

Pénzügy számvitel ügyintéző+mérlegképes könyvelő is jó.

2014. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!