Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan egyetemek ahol alacsony...

Olyan egyetemek ahol alacsony a hallgatói díj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ajánlanátok nekem olyan egyetemeket és azokon belül olyan szakokat amiknek viszonylag olcsó a tandíja? Kb. 100-300 ezer forint körülit. Csak normális válaszokat kérek. Előre is köszönöm! :)

16/L


2014. aug. 18. 15:44
 1/5 bibus26 ***** válasza:
82%
Sok szak van ebben az árkategóriában. Mi érdekelne??? a felvi.hu-n tudsz tájékozódni.
2014. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4,54-es átlagom van:) érdekel a történelem, biológia, idegen nyelvek (angol, német) illetve az irodalom :) tudnátok ajánlani valamit?:)
2014. aug. 18. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ELTE anglisztikára járok, államira, de a költségtérítéses félévente 165.000 forint lenne. Gondolom a BTK további szakjai is ennyibe kerülnek,a boiszt a TTK-n nem tudom. Viszont ha jó tanuló vagy, bekerülhetsz államira is és akkor nem kell fizetned.
2014. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
2014. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenből elég sok van, de jó esetben nem lesz szükség arra, hogy fizess. Jól gondold meg, mert az nagyon fontos, hogy el is tudj helyezkedni utána!
2014. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!