Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy és számvitel szakot...

Pénzügy és számvitel szakot bírni fogom ~70% körüli középszintű matek érettségi tudással?

Figyelt kérdés

Természetesen fizetősre vettek fel.


Úgy hallatom elég kemény ott a matek.


2014. aug. 19. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kemény, de fogod bírni, ha elég kitartó vagy, szorgalmas, rengeteget gyakorolsz és nem csak a vizsgák előtt kezdesz el tanulni, hanem tényleg rendszeresebben év közben is matekozol!
2014. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pokiloki ***** válasza:
Hát én nagyon elrontottam a tavaj előtti őszit ha jól emlékszem és 63% lett ,de játszi könyedséggel veszem a számításos feladatokat ,csak a képletek kellenek + 1-2 háttérinfó. Ha van egy számológéped megvan minden.
2014. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem mondanám keménynek,csak ha tényleg nem értesz semmi a matekhoz,akkor az,meg ha úgy állsz hozzá,hogy biztos nem fog menni. Sajnos sokan így vannak vele,hogy azt hallják,hogy nehéz és ezzel elmegy a kedvük tőle és nem is nagyon figyelnek oda órán,mert úgyse értik. Valójában ha figyel az ember,akkor tényleg nem nehéz,max a képleteket kell bemagolni,de azok se olyan nagyon nehezek,meg olyan hűde sok sincs.
2014. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!