Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két egyetemi szak párhuzamosan...

Két egyetemi szak párhuzamosan ingyen? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

engem az érdekelne, hogy ha most igazgatásszervezö szakra járok..1. éves v.ok...akkor jövöre elkezdheem e párhuzamosan a jogász szakot ingyen. mert én ugy tudom ha 3 ik félévbe felveszek egy másik szakot akkor ingyen tudom csinalni a kettöt egyszerre? viszont halotam most ilyet h ezen nemrég változtattak és nem lehet. pedig nagy hasznos lenne és megérné. kérem csak azok irjanak akiknek biztos infojuk van ezzel kapcs v tapasztalatbol beszélnek. és olyan kommentekre nem vagyok kivancsi , hogy nem fogom birni a kettöt egyszerre meg igy nehéz meg ugy nehéz..tudom mit akarok:) csak az érdekel h lehetséges e ez ingyen megoldani??

elöre is köszönöm mindnekinek a hasznos válaszokat:)


2010. jan. 15. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem lehet bár nem vagyok 100%-ig biztos.De ha fel is vennének elég kivitelezhetetlennek hangzik :)
2010. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Jogász szak meg igazgatás szervező?

2 jogi szak egyszerre? Legtöbben képtelenek elvégezni a jogot, mert olyan nehéz, és annyi anyag van belőle.

Ez ált úgy működik, hogy másik szaknak egy nyelv szakot jelölnek be. Az még megcsinálható ha odafigyel az ember.


Az állam összesen 12 félévet támogat... Számold ki.

2010. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

direkt leirtam h nem véleményekre meg talalgatásokra vagyok kivancsi hanem konkrétumokra v tapasztalatokra..de látom fölöslegesen..:S

ezért várom tovabbra is a válaszokat:)

2010. jan. 15. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:
én építőmérnökire járok 3ad éves vagyok van évfolyamtársam aki párhuzamosan építészt is csinálja, de még mikor kezdtünk úgy volt hogy egy éven belül elkell kezdeni a másik szakot is hogy ingyen legyen, most lehet hogy pont egy év után és 3. félévre is lehet ezt érteni, nem tudom hogy utóbbi félévekben ezen változtattak e sajnos
2010. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem keresztféléves képzéssel meg lehet próbálni, viszont úgy tudom, hogy egy államilag támogatott szak mellett, párhuzamosan csak költségtérítéssel tudod megcsinálni a 2.-at, mert egyszerre kettőt nem támogatnak. De ha pontos infót akarsz, akkor az egyetem, ahová jársz, biztos többet tud mondani, esetleg felvi.hu
2010. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lehet, csak az a lényeg hogy egyszerre fejezd be őket.

Addig ingyenes, míg beleférsz a 12 állami félévbe, illetve amíg nincs meg a diplomád.

szóval ha egyszerre fejezed be őket, a 12 féléven belül, akkor mehet ingyen. ha nem, és a egyiket hamarabb befejezed, akkor már a másiks zak után a maradék féléveket ki kell fizetned.

2010. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az idei felvételi tájékoztatóban még úgy szerepel, ahogy írtad, szóval nem változhatott.
2010. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2011. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!