Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen jegyekkel van esélyem a...

Ilyen jegyekkel van esélyem a Győri Jedlikbe gépész szakra?

Figyelt kérdés

7.évvégi jegyeim

magyar nyelv:4

irodalom:4

matek:4

angol:5

biológia:4

kémia:5

történelem:4

fizika:4

matekból félévkor hármas szoktam lenni minden évben,de most többet tanulnék nyolcadikban.



2014. aug. 25. 16:02
 1/3 anonim válasza:
Hát... Talán lehet. Mondjuk a matek.. Hát én bejutottam de nekem minden 5-ös volt
2014. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fiam is ott tanul. Esélyed van, ha jó felvételit írsz. Mert náluk többet nyom latba a felvételi. Biológia, kémia nem kellett, nem is is számították be. Angol és történelem volt neki 4, többi 5. Magyarból nagyon jót írt, de a matekot elszúrta, mert kapkodott. Így az angol szakra nem is jutott be, hanem csak a németre. ÍGy egész nyáron németet tanult. Suli indított nyári tanfolyamot nekik, mert aki németet tanult, annak a tudása se ütötte meg az iskola által elvárt szintet. Nagyon jó iskola, én is ott végeztem, meg a feleségem is. Sok sikert hozzá.
2014. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szoktak lenni felvételi gyakorló órák,matekból is és magyarból is. matek kb 35 pont szokott lenni, magyar meg 37-40 pont
2014. szept. 26. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!