Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Neptun, tárgyfelvétel! Ti...

Neptun, tárgyfelvétel! Ti hogyan csináljátok, hogy sikerüljön azt felvenni amit szeretnétek? Jó netkapcsolat, gyors gép? Mi kell?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse.. Semmi más.
2014. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem szabad elfelejtwni mikor kezdődik a tárgyfelvétel
2014. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
felsőbbéves info szakos hallgatóktól "béreljetek" ilyen scriptet ami automatikusan jelentkezik az adott tárgyra RÖGTÖN :D
2014. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nincsbenne semmi ördöngősség, ma vettem fel... ott kell ülni a megnyitáskor, belépni több oldalról és odamenni, amit először akarsz és a legfontosabb.. és arra gyorsan lecsapni, gyors kattintgatás :D
2014. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk rendszerint tárgyfelvételkor mindenkit kidobnak, és utána kezdődne a konkrét tárgyfelvétel - már ha nem omlana össze a rendszer. Így marad a szerencse, van olyan ismerősöm, aki több mint 2 órát várt, mire bejutott.
2014. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Készíts papírra egy órarendet, hogy mit mikorra akarsz és ezt nézd tárgyfelvétel közben. Én csináltam egy olyat, ami a tökéletes lenne számomra, és szinte minden gyakorlati órához írtam egy vésztervet is, hogy ha nem sikerülne felvenni ahhoz a tanárhoz, akit szeretnék, akkor ki még az, aki tűrhető. Így ha betelne az áhított hely, akkor nem esel kétségbe és nem akkor kell még gondolkodnod, hogy mit is csinálj, hanem te már ezt előre kitaláltad. Illetve rangsoroltam is az órákat, ezt is egy külön papírra leírtam. Tehát nem úgy vettem fel, hogy hétfői, keddi napra stb. egymás után, hanem első helyeken voltak a kötelező tárgyak, utána a választottak és a végül azokat vettem fel, amik csak előadásosak (hiszen oda kb mindegy milyen időpontra jársz be, csak vedd fel). Azt ne felejtsd el, hogy amelyik tárgynál előadás és gyakorlat is van, azt mindkettőt vedd fel egyszerre, hiszen csak így fogja engedni a neptun. Legyél megbizonyosodva arról, hogy amit fel akarsz venni, annak megvan az előkövetelménye. Értékes másodperceket tudsz nyerni, ha igazán felkészülve várod a tárgyfelvételt. :DD Ja meg, utána is nézz rá a neptunra rendszeresen, hiszen mindig vannak változások, kurzusbővítések, mások leadnak órákat stb. Résen kell lenni. :D
2014. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!