Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 21 éves elmúltam, érettségivel...

21 éves elmúltam, érettségivel rendelkezem, van-e lehetőségem ingyenesen okj-s szakmát tanulni vagy csak 21 év alatt lehet?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha eddig még nem csináltál szakmát akkor lehet, viszont nappalin már nem
2014. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nappalin nem? nem fordítva?
2014. aug. 26. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
21 év fölött nem lehet nappalin tanulni se ingyen, se fizetősen. Ha nincs még szakmád legyél bármennyi idős, akkor estin ingyen tanulhatsz.
2014. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első szakma esetén se lehet ingyen tanulni? És ezek felnőtt képzések? Félbe hagytam egy képzést az számít?
2014. aug. 26. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az első szakmád, akkor ingyen tanulhatsz, de csak estin. Ez csak az iskolarendszerű képzésre vonatkozik, a felnőttképzésre nem.
2014. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21 év fölött csak, és csak akkor tudsz ingyen tanulni nappalin, ha középiskolàba vmi miatt vesztettél egy évet, vagy beilleszkedési nehézséged volt, és ezt igazolni is tudod. Így is 23 éves korig húzódhat ki ez.
2014. szept. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!