Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matekkal hova menjek továbbtan...

Matekkal hova menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Engem nem érdekel sem a fizika, sem a kémia, se biosz, se info csak a matek, abba vagyok jó, azt szeretem. Meg az angolt, tanárnak semmiképp sem akarok menni, szóval mi legyek? Van olyan szakma/munka amihez csak matek kell ?
2010. jan. 16. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Abszolút pozitív értelemben mondom, hogy biztos, másból is jobb vagy, mint egy átlagember, csak legfeljebb nem zseni, mint matekból. Rengeteg ilyen embert ismerek. Az alkalmazott matematikus szerintem nagyon jó választás. Nehéznek, nehéz, de állítólag, ha jó vagy, rendesen meg is fizetnek.
2010. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha érdekel valami akkor azért áldozni is fogsz. Szóval jah matek szak.

Vagy matek + angol azzal mehetnél közgázra.

2010. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
matek szak, vagy elemző a közgázon, régen gazdasági matematikus néven futott, jól kereshetsz, és matek+angol kell.
2010. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. jan. 16. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
BME - TTK matematika szak. Alkalmazott matematikusokat is képeznek ott.
2010. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz matematikus.
2010. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!