Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angol kéttannyelvű iskolások...

Angol kéttannyelvű iskolások és nyelvi előkészítőt végzők/végzettek! Továbbtanulás előtt állok. Megéri bejárni a kéttannyelvű középiskolába vagy a nyelvi előkészítőn is meg lehet tanulni az angolt anyanyelvi vagy majdnem anyanyelvi szinten?

Figyelt kérdés
(Tervben van,hogy nemsokálra elvégzem az alapfokú angol nyelvvizsgát,kitűnő tanuló vagyok.) Nem tudom eldönteni, hogy menjek egy jó hírű angol kéttannyelvű középiskolába ahová be kell járnom busszal (25 km) vagy egy gyengébb középiskolába angol nyelvi előkészítőre amely helyben van. Elég sok elfoglaltságom van és a bejárás elég időrabló, de lehet, hogy megérné. Rengeteget gondolkoztam de még mindig ugyanott járok, ezért itt kérek segítséget.

2014. aug. 27. 09:40
 1/3 anonim válasza:
Melyik iskolába mennél továbbtanulni?
2014. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az Ady Endre Gimnázium érdekelne a legjobban ,de bármelyik debreceni gimnázium szóba jöhet ahol jó a nyelv szak.(ahová nem kellene bejárnom, az a Hajdúböszörményi Gimi)
2014. okt. 7. 14:54
 3/3 anonim válasza:
ugyanebben a helyzetbe vagyok én is....nkm napi 2 óra lenne az út(vagy csak 15 perc ha nem oda megyek) én mindenképp a kéttant mondom.akkor rá vagy kényszerülve hogy értsd h mit mondanak.Ha magyarul mondják nincs rá sok esély -i think- ezt november közepén már jobban megtudnám mondani.Azért érdekel hogy végül mit választasz...ha nem kerülnék be én egy emelt angollal próbálkoznák
2014. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!