A budapesti Liszt Ferenc Általános Iskoláról (14. kerület, Hermina út) ki mit tud? Jó iskola?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

4 éve ballagtam el, az akkori tapasztalataim alapján tudok véleményt mondani, nem tudom, mi változhatott azóta.


En alapjában véve szerettem oda járni, jo volt az osztályközösség. Alsóban nagyon jo tanítónőnk volt, a felső mar azert gyengébb volt. Igazából mire vagy kiváncsi?

2014. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Most vagyok 7.osztalyos es imadok ide jarni! En 3.osztalyos koromba kerultem ide es hat azota szeretek iskolaba jarni! En A osztalyos vagyok vagyis zenei ami annyit jelent hogy heti 4 enek ora 1.-7.osztalyig,7.ben meg 3 enek ora. Ezen kivul meg meg korus! Azt hiszem alsoba 2 es folsobe is 2 csak 2 hetente szolam proba. Vagyis 2 hetente 3! Minden kepen jo iskola! Jo tanaraink vannak!
2014. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!