Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most lettem 9. es de atszeretn...

Most lettem 9. es de atszeretnek menni mar most egy uj suliba. Lehetseges?

Figyelt kérdés

Most lettem 9.-es es a Pesti Barnabas szakkepzobe mentem szakkozepiskola analitikus szakra. Nagyon szar suli. Szar tanarokkal es szar osztallyal.

Altalanos iskola es gimibol jottem at ide , de oda is felvettek volna csak azt a 2. helyre tettem.

Joba voltam az igazgatoval meg kb minden tanarral .. Nagyon szeretnek visszakerulni:D mit kell csinalni ilyenkor? Valami vizsga ? Es az nehez?



2014. szept. 1. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszamész az iskolába, és megkérdezed. Ha ismernek, akkor nyilván nem kell vizsgázni. De talán a szüleidnek is lesz ebbe beleszólásuk.
2014. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anyaek azt akartak hogy maradjak a gimibe. En voltam az az okos aki ebbe a csoves suliba ment at..
2014. szept. 1. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor próbálkozzatok, nézzetek rájuk olyan esdeklőn, mint a Shrekben a macska, de gyorsan, még év elején vannak mozgások.
2014. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!