Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » HA valaki osztályfőnöki...

Kukutyin19 kérdése:

HA valaki osztályfőnöki megrovást kap gimnáziumban,11. osztályban, akkor az beleszámít az egyetemi jelentkezésbe? ha igen mennyire?

Figyelt kérdés
elógtam az utolsó 10 percet az óráról és igazolatlan akar adni a tanár, ez volt az első húzásom. nagyon fontos lenne mert nem tudom és félek hogy nagyon nézik a jelentkezésnél..
2014. szept. 2. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Senki az ég egyadta világon még csak gondolni se fog rá, hogy utána nézzen.
2014. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11.-es korodra sikerült ennyire besz*rira nevelnie téged valakinek? Más több óra igazolatlantól se parázik. Na, az se követendő, de ez a nyusziság se! A felvételi eljáráshoz egyébként az egyetemnek (a néhány alkalmassági vizsgás helyen kívül) semmi köze. Gondolod, hogy a 11.-es ellenőrzőkönyvedet fogják a professzorok bogarászni, és majd nem kellesz nekik, mert 10 percet ellógtál! Legyél már egy kicsit felszabadultabb!
2014. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönööm:DDD

Izé nekem csak ez számít amúgy lesz*rom az osztályfőnökit.Nem vagyok beszari nyugodj meg:D

csak el akarok húzni innen a pics*ba és parázok hogy nem fogok tudni! ezért fontos. másért nem.:)

2014. szept. 2. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!