Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakirányt válasszam?

Melyik szakirányt válasszam?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt állok és egyenlőre nem tudok dönteni, hogy melyik szakirányt válasszam, ezért olyan diákok segítségét kérném akik turizmus és vendéglátás, média és kommunikáció vagy nemzetközi kapcsolatok szakirányt választotta. Szeretném ha leírnátok személyes tapasztalataitokat akár pozitív akár negatív. Nagyon sokat segítene! Előre is köszönöm :) 17/L

2014. szept. 4. 19:27
 1/1 anonim válasza:
Médiát én nem ajánlanám sokszoros túljelentkezés,kevés munkahely,a turizmus Magyarországon szerintem nem egy olyan dolog amiből egy átlagember csak tanulás révén megtud gazdagodni.A vendéglátás egy fokkal jobb de nekem az sem túl szimpatikus.Én a helyedben jogon vagy közgazdaságtanon foglalkoznék,ezek viszont sok belefektetett munkát igényelnek de ha megnézed igen jó bért keres egy ügyvéd vagy egy közgazdász. :)
2014. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!