Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az OKJ-s...

Mi a véleményetek az OKJ-s képzésekről? Többi lent

Figyelt kérdés

Érettségi után szeretnék valamilyen képzésben részt venni.

Érdemes beiratkozni valamelyikre is? Nagyon rossz véleményeket olvasok róluk..



2014. szept. 10. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én anno OKJ-t végeztem és azzal helyezkedtem el. Ez már lassan 10 éve. Szerencsén múlt, ez most sem lenne másként.


Szerintem nagyon jó alapozó egy OKJ. Elvégzed és utána mész főiskolára - akár levelezőn. Értelemszerűen olyan OKJ-t csinálj, ami (részben) fedi azt a területet amire utána fősulin mennél. Gimnázium és fősuli között tökéletes kiegészítés. Sokat segít továbbtanulásban.


Persze, ha nem akarsz nagyon tanulni, inkább kétkezi munkával akarsz boldogulni, akkor lehet, hogy elég önmagában az OKJ is még.

2014. szept. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyetemre akarsz jönni, akkor egy OKJ csak felesleges időelb.ás.
2014. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok egyetemre menni
2014. szept. 11. 13:21
 4/4 bettah1991 válasza:
Szia! Ha nem szeretnél egyetemre menni, akkor mindenképpen ajánlanám neked az OKJ képzéseket! Itt az alapoktól tanulhatsz meg mindent, ha kedved támadt hozzá, akkor a melyiksuli oldalán érdemes szétnézned, ahol rengeteg tanfolyam közül választhatsz! Remélem megtalálod a számodra megfelelőt!!! :)
2014. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!