Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 3,8 átlaggal hova vesznek fel?

3,8 átlaggal hova vesznek fel?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogy hova menjek.Az egyik rokonom a Szent László gimnáziumot ajánlotta.Anyukám azt akarja,hogy szakközèpbe menjek,mert ilyen átlaggal úgy sem fognak gimnáziumba felvenni.Azt mondja ha nagyon gimnáziumba akarok menni akkor nèzzek egy rosszat...A mèdiával kapcsolatos dolgok vonzzanak,de nem tudom azon belül mi lehetek.Kèrlek segìtsetek.Akármilyen iskolákat ìrjatol ami budapesten van ès ilyen mèdia szakos vagy esetleg olyan gimnáziumokat amiknek a szìnvonala nem olyan rossz. Esetleg szakmákat is ìrhattok.

2014. szept. 13. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
hát olyan iskolába menjél ami közel van amerre laksz:) hanyadik kerület vagy milyen vonzáskörzet érdekel?:)
2014. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Örstől nem olyan messze lakom.Vonattal húsz perc.:) sima gimnázium, idegenforgalmis,informatika,mèdia èrdekel.:)
2014. szept. 15. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy aktuális-e még, de a Szent Lászlónak híresen jó a tömegkommunikáció(média) tagozata, de nehéz bekerülni. A jegyek már ötödiktől számítanak, szerintem neked olyan 80 pontot kéne összedobnod a központi felvételin, arra nagyon feküdj rá! Sok sikert!
2014. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia a szent László nagyon erős a Csík Ferencbe van médiás osztály nézz utána:)
2015. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
modell divatiskola indít médiaszakot :)
2015. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is modell divatot ajánlom, jól tanítanak
2015. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!