Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Asztalos vagy villanyszerelő?

Asztalos vagy villanyszerelő?

Figyelt kérdés

Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni itthon illetve külföldön (konkrétan Norvégia vagy Svédország, ami nagyon tetszik)? Melyik "érdekesebb"? Elég kreatív vagyok és imádom a fát, ezért az asztalos jobban tetszik, viszont magáról a szakmáról nem tudok sokat. Szeretek mászkálni a városban, szabadban lenni, de gondolom erre ez a kettő sem ad sok esélyt (gondolkodtam, hogy Norvégiában lehetnék favágó, de ez azért elég elrugaszkodott dolog...)

Aki benne van valamelyikben, leírná egy napját reggeltől estig, hogy mit is csinál pontosan?

OKJ-s képzés ér valamit, vagy csak a benne eltöltött idő?

Esetleg, ha van egyéb ötletetek, akkor azt szívesen fogadom.

Előre is köszönöm.



2014. szept. 24. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Norvégiában és Svédországban a házak nagy részét fából építik. Tehát minden ezzel kapcsolatos szakma keresett és jól meg van fizetve, jók a munkakörülmények.
2014. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 chabalala válasza:
Itthon is el lehet helyezkezdni asztalosként jó szakembert megfizetik . Ahol én dolgozok 250 ezernél nem keresnek rosszabul.Ami szerintem nem rossz .
2015. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2#-vel csak az a baj, hogy ahol fizetnek is ennyit itthon, ott 90%-ban nem fogja az asztalost be is jelenteni ennyire.
2015. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!