Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Debreceni Ady Endre Gimnáziu...

A Debreceni Ady Endre Gimnáziumban tényleg csak a drámásokkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Továbbtanulás előtt állok és eddig azt terveztem,hogy oda megyek a kéttannyelvű szakra, de amikor hallottam, hogy ott csak a drámásokkal foglalkoznak akkor elment kedvem tőle :( .

2014. szept. 26. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem igaz. Minden diákkal foglalkoznak.
2014. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
65%

ez nem igaz:)

én oda járok,de ugyanannyit foglalkoznak a drámásokkal,mint a többi szakkal:)

2014. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is oda járok és mindenkivel foglalkoznak, szerveznek olyan programokat amikben minden tagozat tud érvényesülni.
2014. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Kéttanos vagyok. Mindenkivel foglalkoznak. Sőt kifejezetten jó, hogy vannak drámásaink, mert amikor nekik vizsga van mi azt nézzük. Nem egy TZ-m maradt már el emiatt :)
2014. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia, én az Adyban vagyok kéttanos és nem! Dehogy! A kéttanosokat nagyon megbecsülik, mi vagyunk a suli "értelmiségi rétege":DD Minden suliról terjeng valamilyen elrettentő pletyka, nem kell nekik bedőlni.
2014. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolso hozzaszolo ezt en nemnagyon tudom igazolni xD

Az ertelmisegi resz az a osztaly. A hatosztalyosok akiket 4szeres tuljelentkezesnel is felvesznek.

A dramasokkal pedig kiveteleznek.

A muveszeti vezeto rettenetesen elfogult es kivetelezik. A dramasok igy es ugy. Ha dramas vizsga van neha le is zarjak a folyosot ha pedig megse akkor beszelgetni se lehet mer megkapjuk hogy kussoljmarbe dramas vizsga van.

Persze mi viseljuk el hogy ok tancolnak meg enekelnek a folyoson

Persze elonyei is vannak. Mint a korabban emlitett tancvigsgak. De attol hogy kiveteleznek a dramaval meg nem feltetlen fektetnek kevesebb figyelmet a tobbi szakra. Szoval ne emiatt menjen el a kedved az adytol

2015. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!