Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen szakra...

Szerintetek milyen szakra lenne érdemes mennem?

Figyelt kérdés

Amik érdekenek:pszichológia,irodalom,történelem.

Érettségi:minden négyes,a matek az kettes,infoból és rajzból is van érettségim,az info is négyes a rajz az ötös


2014. szept. 29. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Pszichológiára (bár ilyen eredménnyel nem vesznek fel), magyar- vagy nyelvszakra, történelemre. Ennyi alapján ennyit lehet válaszolni.


De mivel egy betűt nem írtál arról, mit is dolgoznál később, ezért nem különösebben hasznos tanács ez.

2014. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos én sem tudom merre kellene indulnom. Eddig és jelenleg is az épìtőiparban dolgozom mint adminisztràtor.Ez jól is megy, érdekel (ez is). De az épìtészeti szakokhoz a matekom gyenge.Rengeteg belefektetett enegiàval is csak erős hàrmas.Diszkalkulàns vagyok,képleteket vàltószàmokat nem tudok megjegyezni,ha leìrva làtom màr tudom alkalmazni....Egy épìtőmérnöknek viszont illik nagyon jó matekosnak lenni. A tovàbbiakban erről lemondtam végleg (bàr különösebben el sem szomorìtott a tény mert nem ez az első dolog amibe a matek miatt bukom bele).

Tovàbbtanulni viszont mindenképp kellene.

2014. szept. 29. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!