Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek gáz férfiként...

Szerintetek gáz férfiként virágkötő és virágkereskedő tanfolyamot végezni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy férfi létemre van e létjogosultságom ebben a szakmában?

Tetszik a dolog, szeretem a virágokat, növényeket, a természetet. Kreatívnak tartom magam.

Azt tudom, hogy itthon nem valami könnyű elhelyezkedni ilyen szakmával, mivel a virág elég luxus itt, de külföldön mi a helyzet? Meg lehet élni belőle?

Később esetleg nyitnék egy saját boltot is.

Nézegettem még a kertész/kertépítő szakmát is, de ezt kreatívabbnak tartom, plusz egy saját bolt, ami még megy is, annál nem kéne jobb... :D

Előre is köszi mindenkinek, aki válaszol.



2014. szept. 30. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem gáz.
2014. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hozzá érzéked, kreatív vagy, és van kézügyességed, miért lenne ciki?
2014. szept. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Egyre több férfi dolgozik eddig kimondottan nőinek tartott szakmákban és szép sikereket érnek el.
2014. okt. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Semmi gáz nincs benne. Ha elég kreatív vagy, és szereted csinálni, akkor mért ne? Ha külföldön akarod csinálni, és jól menő vállalkozást, boltot akarsz, ahhoz nyelvtudás is kell.
2014. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beszélek angolul, társalgás szinten németül és most ismerkedek a norvéggal, mivel az északi térség érdekel igazán... :)
2014. okt. 1. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Virág kereskedés itthon is mehet jól. Nálunk van pár virágboltos akikről kb semmit nem tudok, hogy hogy állnak, de van kettő teljesen különálló cég 5 méterre egymástól van egy fólia sátruk és szezonban elég sokat keresnek. Szép kis Ház épült oda az elmúlt 5 évben. Bár ezt csak én látom, nem tudom, hogy ez most tényleg így van vagy csak szerencsések :)
2014. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz. Az igaz, hogy többségében nők dolgoznak ebben. A tanfolyamon csak nők voltak, de az oktató férfi volt.
2015. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nunnniii
2020. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!