Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csillagász vagy épitész? Mi...

Csillagász vagy épitész? Mi legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a fizikát, így nyilván jól is megy. Matekból is jó és a rajz is. Szeretek új nyelveket tanulni, jelenleg a suliba németet tanulok a suliba,de itthon angolt is tanulok (duolingo,tudom, hogy kevés,de úgy is fejleszteni fogom az angol tudásom).
2014. okt. 4. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A magyart sem ártana tanulnod.
2014. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Képzeld el ötös vagyok nyelvtanból.
2014. okt. 4. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ez a két lehetőség van, akkor építész legyél. A csillagászatot hobbi szinten javasolnám csak. Állítólag „kihalásos” szakma, tehát nehéz benne elhelyezkedni, ezenkívül a modern csillagászat egészen másmilyen szakma, mint amit szerintem te csillagászat alatt értesz. (Egyáltalán nem arról szól, hogy szép objektumokat keresnek és nézegetnek az égen.)


Amúgy hobbi szinten az amatőr csillagászat szép dolog, csak ne az legyen az elsődleges megélhetési terved. Ezt a programot gondolom már ismered: [link]


(((A megjegyzésed második mondata tényleg elég félresikerült, meg még más helyeken is beléd lehet kötni. Egy jó magyartanártól simán kapnál mondatonként legalább egy pirosat az eddigiekre.)))

2014. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!