Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti hol tanulnátok tovább a...

Ti hol tanulnátok tovább a helyemben? Milyen szakmákat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Műszaki beállítottság, matek nagyon az erősségem, fizika kevésbé, de szeretem, az informatika érdekel, és elég jól is megy. Nyitott vagyok mindenre: kémia, biosz, nyelvek, stb... Német C1-es (DSD) nyelvvizsgát teszek le jövőre, angolból idén tavasszal a B1-B2-t célzom meg, esetleg jövőre C1. Matek és info a választott fakultatív tárgyaim, még két évem van ezzel együtt.

Eddig építészmérnök szerettem volna lenni, azonban elbizonytalanít, hogy nem a legjobbak a rajzképességeim, nehéz az elhelyezkedés, stb. Gépészen is gondolkodtam, de azt hiszem, hogy kémiából nem vagyok azon a szinten, hogy ilyen irányba mehessek tovább.

Csendes vagyok, kommunikációs képességeim nem a legjobbak. Szeretem az emberi társaságot, szeretem az állatokat, szeretek gyerekekkel foglalkozni, de beszélni nem tudok >-<

Bármi egyébg infó kell, kérdezzetek!



2014. okt. 7. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
gépészmérnök/villamosmérnök! :) de amúgy ami közel áll hozzád okos lehetsz,sok sikert!
2014. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
programtervező informatikus
2014. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!