Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépi forgácsoló tanfolyam...

Gépi forgácsoló tanfolyam után? Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretném elvégezni a gépi forgácsoló tanfolyamot de utána dolgozhatok vele CNCn ? elvégezném a cnc gépkezelőt csak oda kell a gépi forgácsoló előképzés, és a cégem átvenne cncre ha meglenne ez a tanfolyamom idő szűkében vagyok :) a kérdésem annyi hogy e tabfolyam elvégzése után tudok majd automatizált program vezérelt gépen dolgozni? laikus vagyok jelenleg de remélem érthető volt a kérdés :) értelmes választ várnék , köszönöm szépen szép napot

2014. okt. 9. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Na még egy mazsola! Az öregek már alig várják, várjuk hogy betaníthassanak.
2014. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. Válaszló megadta a választ. Tisztázzuk, nem vagy forgácsoló. Ebből következik, hogy a főnököd bátor ember. Ha elvégeznéd a gyorstalpalót legfeljebb a gépet bíznám rád, a vasakat semmiképp. Tudod van, ami nem tanítható, évek szakmai gyakorlata kell ehhez.
2014. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez igen értelmes tájékoztató jellegű választ kértem :) erre kapok egy mek mestert aki nyilván születése óta CNCzik :) mert ő sosem kezdte el valahol 2. tudom van ami nem tanítható, valahol el kell kezdeni! és nem értem azt hogy pl 1 írtad hogy az öregek várnak szeretettel hát gratulálok ha a tanulókkal akik tanulni szeretnének tapasztaltabb emberektől ki...sznak velük ez igen :) így tovább
2014. okt. 10. 19:25
 4/5 homo ludensz ***** válasza:
Valóban a legoptimálisabb az lenne ha valamilyen gépi forgácsoló szakmád lenne /esztergályos,marós/ és abból lépnél elő CNC forgácsolóvá. Addigra megtanulnál hozzá némi programozást mert az a régi forgácsoló munkást hivatott részben kiváltani. Hidd el nekem hogy láttam egy két dolgot mivel szerszámműhelyben tanultam /anno/ és ott szabadultam. Kezd el mert valahol mindenki elkezdi és egyszer ha már egy kilométerről megérzed a hasadó fém és a hűtőfolyadék jellegzetes illatát akkor megérkeztél.
2014. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Az tuti, hogy az első két válaszoló szarta a spanyol viaszt!

Rendkívül előremutató és intelligens látásmód, nehogy segítsünk egy kezdőnek, hanem húzzuk vissza őt szartócsába, ahol mi is vagyunk. (a válaszok alapján lefogadom, h az első két válaszoló 20 éve dolgozik ugyan abban a gyárban, ahonnan soha nem fognak kitörni)


Ha CNC-zni akarsz, akkor tedd azt! Plusz tanulj meg mellé egy idegen nyelvet, menj ki dolgozni külföldre és biztosítva van a jövőd!

2014. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!