Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Próbáljak meg 90 %-os töri és...

Próbáljak meg 90 %-os töri és angol emelteket csinálni, hogy felvegyenek itthon vagy inkább vágjak neki az osztrák felvételinek?

Figyelt kérdés

Az elsővel annyi gondom van, hogy nem tudom, sikerülne-e. Az angolban nincs kétségem, mert az nagyon jól megy. Töriből is 5-ös vagyok és szeretem, de hogy ilyen jó legyen az érettségim belőle, afelől már kétségeim vannak... Ráadásul ha van mód rá, én inkább külföldre szeretnék menni, mindig is vonzott a dolog.

Ausztriával az a helyzet, hogy drága az élet, és nem tudom, hogy melóval keresnék-e eleget, hogy eltartsam magam, maga a felvételi ténye pedig rémisztő.

Amúgy nemzetközi gazdálkodásra mennék mindkét esetben (nemzetközi vállalatgazdaságtan Bécsben, hogy pontos legyek), más szakoknak vagy nincs értelme, vagy nem tetszene.



2014. okt. 19. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mik a pontos követelmények, de ahhoz szerintem a németre is érdemes lenne ráfeküdni. De persze, próbálj szerencsét! :) Nem tudom, milyenek a ponthatárok nemzetközi gazdálkodáson, de biztos vagyok benne, hogy a kilencven százalékos emelt enyhe túlzás, hetven-nyolcvan százalékkal is már bőven felvesznek, ha mellé jók a jegyeid. Ha pedig mindig is ötös voltál belőle, rendesen tanulod, és érted, hogy a fenébe nem lehet jó a majdani emelted? Csal ne görcsölj rá, olyat nem kérdezhetnek, ami nem volt benne a tananyagban! :)
2014. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Amúgy tavaly 464 volt államira a Corvinusra. Az a helyzet, hogy számolgattam a pontjaimat, de egyszerűen nem jövök ki belőle 70-80%-os emeltekkel. :( Ami pedig a németet illeti, ha van időm, olvasgatok egy német gazdasági könyvet és járok felsőfokú előkészítőre is.
2014. okt. 22. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!