Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PTE-ETK vagy SE-ETK a jobb -...

PTE-ETK vagy SE-ETK a jobb - gyógytornász szakra szeretnék jelentkezni - oktatás, hely szempontjából?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős a gimiben és nagyon vacillálok, hogy melyik helyre menjek....Pesttel csak annyi a problémám, hogy nagyon zsúfolt nekem és egyáltalán nem szeretem.... viszont nyilván ismeretség kiépítése szempontjából jobb mint Pécs. Nem akarok csak azért kevesebb lehetőséggel indulni, mert Pécsre jártam. Vannak ezzel kapcsolatban bárkinek tapasztalata, esetleg aki Pécsre jár egyetemre.
2014. okt. 20. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Pécsett jobb a képzés,gyakorlatiasabb :)
2014. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
SE-en a legjobb a képzés. Sok gyakorlat van első évtől kezdve (2.szemeszter). És mint diploma is többet ad, mert SOTE. A közösség nagyon baratságos és jó hangulatú! Szerintem mképp Pestre gyere! Nem kérdés! Nem fogod megbánni. És Pestet is meg fogod szeretni, mert jó társasággal Pest isteni hely, hidd el!
2014. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a SOTE egyáltalán nem ad többet ..de mindenki azt az egyetemet fogja jobbnak mondani,ahova ő jár..nyilván :)
2014. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Yolo2 ***** válasza:
Egyetértek a 3-assal és ezáltal a 2-essel is, a SOTE a legjobb! :D
2015. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én csak a SOTE-ről tudok nyilatkozni: szerintem kevésbé haladnak a korral, mint amennyire szükséges lenne....A gyakorlat egyáltalán nem sok, dehát ez sajnos országméretű probléma, ezzel nincs mit tenni...Viszont teljesen a te igényeidtől függ, hogy melyiket preferálod :) Pécs egy sokkal diákközpontúbb hely, nekem kicsit ez Budapesten hiányzik...Úgy is mondhatjuk, hogy szinte eltűnik Pesten a diákélet.
2016. aug. 7. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!