Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen szakma...

Szerintetek milyen szakma illene hozzám, ha az alábbiak igazak rám? Lenn------

Figyelt kérdés
Szeretek tanulni, leülni egy könyv elè,de nem vagyok tùl hatèkony, mert mindig elkalandozok, a maganèletemmel , hasonlò a helyzet.Szeretek olvasni biciklizni, tehàt a lènyeg, hogy jobb szeretem a magànyos tevèkenysègeket(ezen amùgy szeretnèk vàltoztatni ès baràtokat szerezni ), egyedül megoldani egy feladatot, de csak ha tudom mi a feladat konkrètan,a kitalàlàaàhoz segìtsèg kell.Egy konkrèt ötlet nehezen jut eszembe, de ha az megvan a rèszleteket imàdom kitervelni. Szeretem az àllatokat, viszont arànylag vàrosi èletmòdra vagyok berendezkedve.Eddig a vendèglàtòiparban dolgoztam pultoskènt, majd 2 èvet streptease tàncoskènt sok utazàssal ès megpròbàltatàssal , ami vègül zàrkòzottà ès bizalmatlannà tett .Vègül egy szomszèdos orszàgban kötettem ki, ahol remek a közoktatàs, egyetemek ès kurzusok àllnak mindenki rendelkezèsère, mèg tanulom a helyi nyelvet ès nagyon èlvezem, kb B2es szinten lehetek.Szerintem praktikus lenne valami nyelvvel kapcsolatos, csak nem tudom mi ès hogyan vàgjak bele.Idegenvezető, fordìtò vagy jògaoktatòra gondoltam. Az èrettsègit most csinalom levelezőn , de olyat pròbàlok talàlni amire addigis tudok kèszülni. Minden vàlaszt nagyon megköszönök!

#tanulás #oktatás #közoktatás #pàlya vàlasztàs #felnött oktatàllàb
2014. okt. 23. 08:41
 1/5 anonim válasza:
Ugy látom te sem tudom mihez kezdj az életeddel. Én is ugyanigy vagyok. egyébként szilvi is. :) te is csapatmunkában éreznéd jól magad,de csak szűk körben,nem szereted a felelőssséget,szereted ha megmondják mit csinálj,te pedig lelkesen nekiállsz. iroda esetleg. bolti eladó. nemsemmi h sztriptizeltél. nekem sincs még érettségim,és keresem én is a magamnak való szakmát,egyenlőre minden irányban,férfias szakmák közül is,de nem tudom.. magamnak se. Hol végzed az érettségit? én infoblokknál akartam,de bunkók.
2014. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a jógaoktató jó ötlet mellék állásnak de nem főállásnak. Esetleg recepciós vagy valami hasonló munka főállásban és mellette jóga oktatás szerintem úgy elég jó lehet.
2014. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a välszokat!

Kedves(szinten)Szilvi, en a Felgimi(Pestszentörinci felnöttek gimnaziumaban) fogom elvegezni teljes tavoktatassal, remelem menni fog...

Annyira nehez eldönteni, mert annyi lehetöseg van, szinte barmi lehet az ember, jo, idövel csökkennek az eselyek bizonyos eletutak elött, de pl ma csinaltam egy ilyen szemelyiseg tesztet es azt dobka ki, h atleta...abba mar nem vagnek bele 22 eves fejjel...

Sztritizelni nem nehez, marmint termeszetesen iskolai vegzettseg nelkül is vegezhetö, es jobbn fizet mint egy diplomas szakma...,de en senkinek nem ajanlom, megterhelö.

2014. okt. 23. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Soksikert. ,es szép neved van kedves Szilvi:) engem is ilyesmi fabol faragtak:)
2014. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiatal koromban azt mondták a szüleim, hogy három olyan terület van, ahol mindig fogok munkát találni magamnak: az egészségügy, a posta és a MÁV. Én neked az egészségügyet ajánlanám, mert eléggé beleérző ember lehetsz, a mások gondjait-bajait át tudnád érezni, és biztos szeretnél segíteni is másokon.
2014. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!