Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Zskf vagy Bkf a jobb iskola?

Zskf vagy Bkf a jobb iskola?

Figyelt kérdés
Keresztfélévre szeretnék jelentkezni és a két iskola hirdetett meg alapszakon kereskedelem és marketing illetve gazdálkodás menedzsment szakot. Szerintetek melyikre érdemesebb jelentkeznem? Illetve ha tudtok jobb sulit ami meghirdette akkor írjátok le leccives :) Szeptembertől majd atjelentkezek a BGFre csak nem akarok egy teljes évet veszteni. (Idén érettségiztem most szakmát tanulok aminek decemberben vége lesz.)

2014. okt. 27. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs sok értelme egy félévre bejelentkezni. Inkább nézd meg mit oktatnak BGF-en első félévben és azt kezd megtanulni.


Azért javaslom ezt, mert mint elsőéves hallgató nagyon fontos, hogy bekerülj egy olyan tanulói körbe, akikkel közösen tudtok segíteni egymásnak az ott töltendő évek alatt. Ha neked teljesen más órarended lesz (a jóváírt órák miatt), ez nem, vagy csak nehezen fog működni. Pedig ez nagyon fontos; nagyon sok munka minden tananyagot magadnak előteremteni, minden házit, ZH-t fejben tartani, stb. Egy jó csoportot alkotva viszont nem kihívás.


Ha mindenképpen be akarsz iratkozni, akkor a ZSKF-ről tudok mesélni. Modern, szép intézmény; látszik rajta, hogy nemrég lett alapítva. Nem eszi a penész, mint sok nagy egyetem épületeit :). Az oktatók között van pár mihaszna, de őket minden főiskolán megtalálod. Ők azok a nagy tudású professzorok, akik mindent tudnak a témáról csak éppen oktatni nem. Eddig nekem minden félévre jutott egy ilyen. A többi viszont tényleg lelkiismeretesen leadja az anyagot. Ha valami nem megy, nyugodtan lehet kérdezni (személyesen vagy akár e-mailben), fognak segíteni. Jó tudni, hogy az oktatók kb fele más főiskolákon/egyetemeken is oktat. A vizsgák nem vészesek, azt kérik meg, amit az órán leadtak. Aki tényleg készül a vizsgákra, tudja mindet teljesíteni.

2014. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előttem szóló - és totális képzavarban szenvedő - kommentelő!


A képzés színvonalát ne az annak otthont adó épület műszaki állapotától tegyük már függővé! Hiába modern az épület, a ZSK egy nagy kula.

2014. nov. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán végig kéne olvasni a teljes hozzászólást, hogy ne mutassad ki ennyire az inkompetenciádat.

ZSKF-en oktatóit megtalálod a nagy neves egyetemeken és főiskolákon is. Ugyanazok az emberek. Persze ZSKF-en biztosan másként oktatnak...

2014. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

A BKF-be rengeteg pénzt nyomott most bele egy kínai befektetési alap, indultak/indulni fognak új képzések, fejlődni fog, egy hallgatótól tudom, hogy e-mailben körbeküldték, hogy névváltás is lesz, mert sokan a kommunikáció szó miatt egyből negatívan állnak a sulihoz, holott nem tudnak róla semmit. Én idáig is azt hallottam róla, hogy gyakorlatorientált, Corvinusról, BME-ről járnak át oktatók és onnan is el lehet helyezkedni minimum valami ssc-hez.


A zskf-ről meg nem mondok véleményt, mert nem ismerem, csak ugyan azokat a pletykákat hallom, hogy így büfé iskola meg amúgy nem ér semmit.

2014. dec. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!