Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Dózsa György Gimnázium és...

A Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakközépiskola (XV. ) milyen?

Figyelt kérdés
Nem tudok róla sok mindent, szinte semmit..Milyen átlaggal vehetnek fel oda? Milyen a társaság, a tanárok? Tesnevelés és angol tagozata milyen? Aki jár/járt oda segítene? Milyen volt a szóbeli/ és a tesnevelési felmérés? Nagyon fontos lenne, most nyolcadikos vagyok..:o

2014. okt. 29. 21:14
 1/9 anonim válasza:
Szia! Egyik barátnőm odajár és nagyon szereti. Kedvesek a tanárok és nagyon jó az osztályközösség. Ha tényleg szeretsz táncolni és ezt akarod szakmádnak akkor csak ajánlani tudom. Sok sikert!
2014. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2014. okt. 30. 15:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Átlagos gimi, nem túl erős, de azért még a gyűjtő felett van. Tőlünk a rosszabb átlagokkal rendelkezők mentek oda (ez nem feltétlen jelenti, hogy rossz a viselkedésük is). Akikkel beszéltem azt mondták, hogy szeretik az osztályközösséget, és, hogy a tanárok sem vészesek.


Én utolsónak jelöltem különösen semmilyen szakot nem választva. A szóbelit sem bonyolították túl. Megkérdezték, hogy miért jelentkeztem a gimibe, egy-két alap kérdést matekból és magyarból, meg, hogy milyenek voltak az átlagaim. A végén annyit mondtak, hogy szívesen látnak a gimnáziumban jövő évben. Nem hiszem, hogy tőled is többet kérdeznének, bár tesiszakra lehet van valamilyen alapfelmérés.


Eddig három ismerősöm végzett ott, semelyik nem ment továbbtanulni. Viszont ha úgy érzed, hogy tetszik az iskola, sok szerencsét kívánok.

2014. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Hát ahogy elmondtad én se terveztem annyira előre tenni, mert 4,7-es átlagommal szerintem még találhatok mást is, de sokat segítettél köszönöm!:)
2014. okt. 31. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:
4,7-tel tényleg próbálkozz előbb más iskolákban. Sok olyan van amelyiknek minimum olyan iskolaközösségei és tanárai vannak, mint a Dózsának, de erősebbek és később több lehetőséged lesz.
2014. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kis Macska válasza:
81%
Sziasztok! Sok ilyen kérdés van,de en most csak erre szeretnek válaszolni,mert látom hogy itt többnyire pozitívan vélekedtek a Dózsárol. En nemrég jöttem el onnan. (Nem írom milyen szakra jártam,nem szeretnem hogy a régi osztálytársaim lássák) Tehat ez az iskola valami borzalom. A társaság: drogoznak (tudom máshol is de itt extra módon) cigiznek (tudom Máshol is de itt konkrétan az iskola elott a tanárokkal is szoktak) valamint,butàk,primitívek és trágárok. Tanítás: a tanárok jók. De a társaság annyira nem tanul es olyan szinten nulla tudással érkeznek elsőbe vagy nulladikba higy nem tudnak haladni. Igy nincs követelmény,nincsenek szabályok. A késéseket szigorúan veszik. De ennyi. Egymással különböző szexuális viszont folytatnak a mosdókban. Ezt a tanárok nem veszik figyelembe. Tudnék meg mesélni ha gondolod irj rám itt gyakorin! De en azt ajánlom MINDENKINEK hogy válasszon masik iskolát! Ne menjen se drámára se táncra se általánosba! ne menjetek a Dózsába!
2014. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:) Eléggé megdöbbentő volt ez a válasz:o Sokkal jobb, ha olyasmit tudok olvasni aki konkrétan odajárt stb.:) Csak kíváncsi voltam, milyen az a suli, ahogy megnéztem pár embert aki odajár..Még egyszer köszönöm:)
2014. nov. 23. 14:42
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Öööööhmm.... Már gondolom nem aktuális a kérdés,de ezek a válaszok enyhén felidegesítettek.

Kezdjük ott ,hogy a gyökér réteg mindenféleképpen megtalálható minden közoktatási intézményben. Én ide járok,osztályelső vagyok,jól tanulok. Az oktatási színvonal elég magas,sokan nem bírják,és ez az a dolog ,ami nem rontja a gimnázium szintjét ,szerintem. Mivel az elvárás magas és ha tanulsz rendesen akkor MAGASAN képzett leszel. Jöttek át hozzánk "elit" gimnáziumból,aztán egy évvel rá egyből ki is buktak. Pedig mennyire is fényezte magát ;) A legtöbben az iskolából továbbtanulnak vagy legalább OKJ-t végeznek.

2015. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért, hogy te is válaszoltál, bár nekem már tényleg nem aktuális, de köszönöm!!:)
2015. ápr. 20. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!