Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van egy gazdasági diplomám,...

Van egy gazdasági diplomám, szívesen képezném magam még, de olyan drágák a másoddiplomás képzések. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

szakirányú továbbképzés..pont erre való

ez se ingyenes de olcsóbb mint a 2.diploma,és rövidebb ideig is tart

2010. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt tudom ajánlani, hogy vedd befeketetésnek, ami majd megtérül.


Esetleg "hobbiszitnen" képezheted magad abban, ami érdekel, pl. tanulhatsz negy új nyelvet, vagy hasonló.

2010. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen szakirányú továbbképzés vagy diploma szükségeltetik a gazdasági mellé.

Ha elmész egy teljesen másik irányba, a kettőt nem tudod összeegyeztetni. Vagyis az egyik csak kidobott pénz és idő volt.

Pl. egy Pszichológia meg egy gazdasági diplomát egyszerűen nem lehet összeegyeztetni. Teljesen más szakirány...

2010. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
28 évesen nem késő már?
2010. jan. 26. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:
sose késő továbbképezni magad.sőt!
2010. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
41%
Én a munkát ajánlanám, eléggé körberöhögjük a 40 éves 4 diplomás 0 tapasztalattal jelentkező embereket a cégnél. A munkához nem kell egyetem, az csak egy papír arról, hogy nem vagy teljesen idióta.
2010. febr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó: már van 5 év munkatapasztalatom. nem vagyok éppen zöldfülű. egy szóval nem mondtam, hogy nem dolgozom. munka melletti tanulásról nem hallottál?????
2010. febr. 2. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!