Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Szolnoki...

Duvadu kérdése:

Mi a véleményetek a Szolnoki Varga Katalin gimiről?

Figyelt kérdés
Milyen szakok vannak milyen az iskola épülete milyenek a tanárok mennyire nehéz bejutni stb.

2014. nov. 1. 20:00
 1/2 LoveThis válasza:
0%
Nehez bejutni mert rengetegen jelentkeznek. Mivel alapbol eros suli, jelentkeznek okosak is, de butak is,akik beprobalkoznak,h hatha,de nem. Az iskola epulete eleg gany,tanarokat nem ismerem. (Verseghys vagyok). Szakok: altalanos,arany janos tehetseggondozo(ide a szegeny okosak mennek),2 tan(sok tantargyat angolul tanulnak),matek angol. Annyit tudok tanacsolni,h a verseghyt NAGY IVBEN KERULD!!! rohadt szar suli. Engem is beetettek h hu de szupi meg eros meg lofasz, de NEM!!! A tanarok undoritoak , mindenkit bealaznak, tele van streber gyokerekkel akik nem csak h streberek,de meg csak nem is jo pasik... Fujj gusztistalan egy iskola! A Varga viszont sztem nem lehet rossz.
2014. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora egy p*csa lehetsz első....nincs jo pasi...hat ki nem szarja le? Szerintem nem kúrni jársz az iskolába;)) De lehet tévedek...
2015. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!