Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nincs konkrétan fizika...

Ha nincs konkrétan fizika tárgyam akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Gépészmérnöki alapszakra szeretnék jelentkezni majd.Jelenleg 2 éves nappali érettségin vagyok.2 fémipari szakmával a hátam mögött.Fizika tárgyam konkrétan nincs,de tudomásom szerint figyelembe veszik a fizika jegyeket felvételinél.Mit tehetnék?(Itthon egyébként tanulom a fizikát,mert mindig is érdekelt)

Jó lenne valami tanács,mert most eléggé elkeseredtem.



2014. nov. 6. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kötelező a fizika, ki lehet váltani különböző tárgyakkal (infó, gépészeti alapismeretek stb.).

www.felvi.hu itt mindent megtalálsz a felvételiről

2014. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló nincs tisztában a felvételi követelményekkel. Annyiban igaza van, hogy nem kötelező a fizika, viszont helyette másik természettudományos tárgyat kell beszámíttatni. Szóval infó és gépészeti alapismeretek szóba sem jöhet, hogy kiválts helyette természettudományos tárgyat. Természettudományos tárgyak: biológia, fizika, kémia, földrajz.

Ha ezek közül nem tanultál legalább 2 tárgyat 1 évig, vagy 1 tárgyat 2 évig, akkor érvénytelen lesz a jelentkezésed és nem fognak felvenni.

2014. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok: igaz, bocsi, én a felvételi tárgyról beszéltem.

a biológia, a fizika, a kémia, a földrajz közül kell választanod

2014. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!