Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pincérnő szeretnék lenni...

Pincérnő szeretnék lenni (szakközép ahol kapok érettségit és szakmát) és nem tudom melyik suliba menjek ki tud jó vendéglátós sulit Budapesten?

Figyelt kérdés

Érden élek és pincérnő szeretnék lenni .. Nem tudom melyik lenne a legközelebbi suli ami jó lenne .. Ha valaki tud sulit akkor az érdekelne hogy abban a suliban milyen tantárgyakat kell tanulni ? Milyen sokat kell tanulni ? és hogy milyen nyelveket lehet tanulni ? 7. osztályos vagyok angol nyelvet tanulok olyan 4-5 éve 5-ös vagyok belőle és 5 évig kitűnő voltam 6.-ban matek 4-essel jeles lettem :)

Iskolának a Gundel Károly Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképző Iskolára gondoltam de nem vagyok benne biztos ..



2014. nov. 7. 23:21
 1/2 anonim válasza:

Pincérnő akarsz lenni? Azt akarod, hogy ne legyen, de hétvégéd, se ünneped? Lejárd a lábad térdig? Hogy minden télen otthon ülj munka nélkül mert télen halott a vendéglátás? Mindezt éhbérért?

És nem nem jobb külföld sem.. ott is ugyan ez a helyzet.. és meg egyedül is vagy. Én is pincér vagyok. életem hibája volt.

2014. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Komolyan ?? :/ Akkor inkább nem leszek pincérnő .. Köszönöm válaszod :)
2014. nov. 28. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!