Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet Matematika szakon...

Hol lehet Matematika szakon tanulni távoktatás/levelező/esti képzés formájában?

Figyelt kérdés
Szeretném elvégezni a szakot, de sajnos nap közben dolgoznom kell.. Van olyan budapesti egyetem, ahol elvégezhető a matek szak a fenti képzési formák valamelyikében?

2014. nov. 13. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
www.felvi.hu/felveteli/szakok_kepzesek
2014. nov. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

A linket én is megtaláltam, de az jelenleg sajnos csak a februártól induló keresztféléves képzéseket listázza, a szeptemberieket nem.

Ezért a kérdésem még mindig aktuális. Aki tud ilyen képzésről, kérem írja le az intézmény/kar kódját is, ne csak egy linket...

2014. nov. 13. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
ha egyetemre akarsz menni, ne legyel szerencsetlen mert felvin amugyis mindent megtalalsz. es jo lenne tudni azt is miert es milyen matematikat szeretnel tanulni. mondjuk h matek szakos tanar legyel vagy alkalmazott matematikus vagy mi egyaltalan az elkepzelesed?
2014. nov. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Esetleg tudnál konkrétabb információt is adni azon kívül, hogy "ne legyél szerencsétlen"? Például belinkelnéd azt az oldalt, ahol a szeptembertől induló képzéseket is listázni lehet, mert nekem nem sikerült megtalálni, nyilván pont ezért írtam épp ide.

Egyébként nem a tanári, vagy alkalmazott matematika érdekel, hanem az elméleti irány.

2014. nov. 14. 09:43
 5/7 anonim ***** válasza:
elte, bme, oe-n alkalmazott matematikus van
2014. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és ekf-en is szokott indulni matematika
2014. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Katona Marci válasza:
ekf és szegedi tudományegyetem
2017. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!