Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az E-felvételin jó, ha így...

Az E-felvételin jó, ha így töltöttem ki?

Figyelt kérdés

Tehát mindent amit tudtam beirtam, de ilyen hohy évvégi jegyek, érettségi jegyek ilyeneket egyszerüen nem lehet ugye?

Már így el küldhetem a jelentkezési lapot, ugye?

Mivel még nem érettségiztem nincs mit odairnom, a bizim sincs nálam hogy legalább a 11.-es évvégi jegyet beirjam..


2010. jan. 28. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem tavaly úgy volt, hogy a 11-es évvégi jegyeimet beírtam, mi az ofőtől megkaptuk pár napra amíg kitöltöttük a jelentkezési lapot. De ha nem töltöd ki, az sem gond. Érettségi után ráérsz pótolni egybe az egészet (évvégi jegyek + az érettségi). Nem emlékszem már meddig lehetett nekünk pótolni de volt rá időnk bőven:) Szóval nyugi elég ha a személyes adataidat kitöltöd, meg hogy melyik szakra akarsz jelentkezni. De majd ellenőrizd vissza ha feldogozták nálunk nem egy embernek elrontották volt köztünk olyan is akinek beírtak egy doktori címetXD Úgyhogy erre vigyázz.

Sok sikert a felvételidhez! :)

2010. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. jan. 28. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!