Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot ajánlanátok...

Milyen szakot ajánlanátok nekem továbbtanulásra?

Figyelt kérdés
Most 11.-es vagyok. 9. óta emelt szinten tanulom a matematikát. Értem is, szeretem is. 5-ös vagyok belőle. A többi érettségi tantárgyból 4-es 5-ös vagyok.Van egy középfokú angol nyelvvizsgám. Eddig úgy gondoltam hogy közgazdaság irányba mennék, de olyan magasak a pontszámok, hogy nem hiszem, hogy felvennének. Milyen lehetőségek vannak még, amik nem büfé szakok?

2014. nov. 15. 22:02
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
Matematikus.
2014. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az informatikai képzéseket nézd még meg.
2014. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. nov. 17. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért ne vennének fel? Tök jó vagy egy az emberiség nagy része által okkal gyűlölt tantárgyból. Kit vennének fel közgazdaságra, ha nem téged?

Erőltess magadba egy kis önbizalmat, és ha kell, küzdj meg érte, hogy minden érettségi tantárgyból odatedd magadat!


Amúgy esetleg még a mérnökivel érdemes megpróbálkozni, bár ahhoz a matek mellé kell egy másik emelt is.

2014. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, lehet igazad van. Megpróbálok a többi tantárgyra is rágyúrni és hátha összejön
2014. nov. 17. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Villamosmérnök. Legjobb! Élvezni fogod, hogy nem elvont dolgok, hanem olyan mint a legó :)
2014. nov. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!